П`ятниця, 07.08.2020, 16:41:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ...

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освітній округ

 

             Широка дорога у життя починається зі школи. Саме навчальний заклад повинен створити умови для рівного доступу до якісної освіти кожній дитині, незалежно від того, де вона живе — у місті чи у селі. Адже дітей без здібностей немає, бо сама природа — творець. Висока якість надання освітянських послуг на селі неможлива без створення освітніх округів. «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх»- під таким девізом працює наш освітній округ. 

  В склад  округу входять  Новоолександрівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Новоолександрівського  дитячого навчального закладу «Калинка»,  Новоолександрівського будиноку культури, Юльївського НВК, Новоолександрівської сільської бібліотеки,  дитяча  юнацька спортивна школа «Спас», Новоолександрівської амбулаторії сімейного типу.  

Освітній округ – це можливість:

 Створення широкого діапазону умов для отримання якісної освіти

Реалізації допрофільної підготовки і профільного навчання

Реалізації допрофільної підготовки і профільного навчання

Розбудови освітніх установ як відкритих систем, готовних до співробітництва

Округ у своїй діяльності керується Законами України „Про освіту”, „Про дошкільну освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про професійно-технічну освіту”, „Про позашкільну освіту”, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Положенням про порядок здійснення інноваційної діяльності, іншими нормативно-правовими документами, що регулюють діяльність навчальних закладів та установ у галузі освіти. 

Метою створення і діяльності округу є забезпечення умов для рівного доступу дітей дошкільного віку, учнів ( вихованців ) до здобуття якісної дошкільної, загальної середньої освіти, допрофесійної підготовки, неперервної освіти на територіях обслуговування; координація діяльності навчальних закладів, установ культури, охорони здоров’я та інших, що входять до округу (далі – суб’єкти округу, з питань реалізації законодавства в галузі освіти, ефективного використання кадрового потенціалу, навчально-методичної, матеріально-технічної бази. 

Відповідно до завдань розроблена програма діяльності шкільного освітнього округу на 2013-2017 н.р.,  розроблено робочий навчальний план, проводиться профільна і допрофільна підготовка. Робочий навчальний план враховує профілі базової школи  і передбачає надання освітніх послуг за для задоволення освітніх запитів учнів і батьків. Після проведення діагностичного анкетування психологом, проведення батьківських зборів, враховуючи побажання батьків, учнів організовано курси за вибором, факультативи. Для постійного керівництва діяльністю освітнього округу на базі опорної школи створена методична рада. До складу методичної ради входять: директор опорної школи, директор дочірньої школи, заступники директора, голови МО, вчителі дочірніх шкіл. Методична рада готує заходи, які включаються до річного плану роботи опорної школи з метою надання допомоги вчителям, керівникам шкіл. Методична рада розглядає плани міжшкільних МО, вивчає та поширює передовий педагогічний досвід, підводить підсумки роботи, вивчає шляхи її вдосконалення.

Зміст науково — методичної роботи з педагогічними працівниками в умовах освітнього округу передбачає: відхід від суто інформаційних форм  роботи з педагогами та надання  переваги навчальним та інтерактивним формам роботи. В рамках освітнього округа постійно ведеться просвітницька робота з педагогічними колективами навчальних закладів, проводиться низка різноманітних заходів. Ця робота реалізується через проведення різноманітних семінарів, конференцій, тренінгів та інше. Наприклад:

семінар: «Використання програми Intel® «Навчання для майбутнього» в роботі вихователів ДНЗ»;
зустріч з вчителями англійської мови шкіл округуз теми: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках англійської мови»;
педагогічні читання «Інформатизація процесу підготовки майбутнього вихователя ДНЗ як складова розвитку творчої особистості педагога»;
методична панорама: «Актуальні питання фізичного виховання»;
семінар-практикум «Проектна технологія як засіб розвитку усного мовлення»;

Результативністю нашої спільної методичної роботи є: успішна діяльність молодих педагогів та їх закріплення в школі; перехід вчителя на позиції педагога-менеджера та дослідника; публікації в педагогічній пресі робіт вчителів; гарні результати здачі ЗНО учнями; постійна участь учнів в конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Бобер», «Колосок», тощо.
 Новоолександрівській округ – це пошук талантів, пробудження думки, це довіра  і дружні стосунки. Запрошую усіх до співпраці, до творчого пошуку. Бо з досвіду знаю, що бути вчителем – це значить поставити свою працю у центрі власного всесвіту.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ "ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ОСВІТНЬОГО ОКРУГУ"
МЕТОДИЧНА РОБОТА В ОКРУЗІ 
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ МІЖОКРУЖНИХ ПРЕДМЕТНИХ КОМІСІЙ 
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ОКРУГ (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz