П`ятниця, 26.04.2024, 00:42:21

Історія нашої школи

Нова школа в селі Новоолександрівці була побудована у 1988 році. Першим її директором була Рудченко Раїса Павлівна, яка, власне, і домоглася того, щоб ця школа була побудована. Два роки вона їздила до Києва за дозволом на побудову нової школи і за коштами  на будівництво. Коли школу побудували в селі було справжнє свято, адже нова школа змогла вмістити більшу кількість дітей, була гарною і в ній було приємно працювати. Окрім того, в новій школі перед дітьми вілкривалися нові можливості. Було організоване профільне навчання: хлопці-одинадцятикласники отримували права водія-тракториста. А дівчатка – свідоцтво швеї.

Новоолександрівська школа була школою лісників. Був тісний зв’язок із Запорізьким обласним лісництвом. Учні збирали для них насіння акації та дуба, а лісники постачали для школи лісоматеріали і ялинку на Новий рік. Окрім того, лісництвом організовувалися екскурсії для дітей в майстерні, де показували вироби із дерева. Це не лише давало естетичне виховання дітям, а й заохочувало їх до праці. Гуртком лісників у школі керувала Сімановська Галина Іванівна.

Щороку у школі на кожні канікули організовувалися екскурсії до Криму, у Київ, Асканію-Нову, Петриківку, Ленінград.

У Новоолександрівській школі завжди був дружний і доброзичливий педагогічний колектив. 2000 рік став переломним в історії школи – Рудченко Раїса Павлівна передала керівництво своєю рідною школою новому директору – Отрішко Олені Олександрівні. А вона у свою чергу у 2005 році передала керівництво школою Семинтині Оксані Ігорівні. Через півтора роки до школи прийшла нова директор – Волик Людмила Анатоліївна. А у 2007 році школа зустріла нового молодого та ініціативного директора – Калниш Вікторію Всеволодівну, за роки керівництва якої школа просто розцвіла. Саме завдяки старанням цієї наполегливої жінки школа отримала статус школи нового типу – опорна школа освітнього округу. За її керування школа модернізується у школу нового тисячоліття. Всі свої знання, вміння і досвід вона передає учителям та учням.  Вона вміє кожного зрозуміти, підтримати, допомогти і підказати.

Медалісти нашої школи

1991 р — Юхименко Олена золота медаль. Закінчила медичне училище. Працює в ЗОКЛ медсестрою.

2000 рік — Болткова Неля золота медаль. Закінчила Мелітопольський педагогічний інститут. Працювала вчителем світової літератури в Новоолександрівській школі.

2001 рік — Анахарєва Юлія золота медаль.

2002 рік—Напханюк Володимир золота медаль. Зікінчив Запорізький національний технічний університет. Працює у ВАТ “Віта Центр” заступником директора по адміністративно-господарській діяльності.

2002 р — Мироненко Маргарита золота медаль. Закінчила ЗНУ математичний факультет. Працює вчителем математики в ЗШ № 70 м. Запоріжжя.

2002 р — Чухненко Віра срібна медаль. Закінчила ЗНУ, філологічний факультет. Працює вчителем української мови та літератури в Степненській ЗШ.

2004 р — Пруднікова Анастасія золота медаль. Закінчила ЗДМУ, працює лікарем.

2005 р — Ісмаїлов Руслан золота медаль. Закінчив інститут правознавства  м. Харкова. Працює в Запорізькій військовій службі правопорядку старшим офіцером.

2005 р — Похващева Ніна срібна медаль. Закінчила педагогічний коледж. Зараз навчається в ЗНУ за спеціальністю “соціальна педагогіка”, працює в інтернаті № 4 м. Запоріжжя вчителем вихователем.

2005 р — Тараненко Ольга срібна медаль. Закінчила профтехнічне училище № 5.

2007 р — Зюзь Дарія золота медаль. Закінчила ЗНУ факультет “Фінанси і кредит”. Працює в державній податковій інспекції м. Запоріжжя інспектором-ревізором.

2007 р — Данилова Марина золота медаль. Закінчила Європейський університет факультет “Фінанси і кредит”. Працює бухгалтером в Новоолександрівській ЗОШ.

ВИПУСКНИКИ НАШОЇ ШКОЛИ, ЯКІ СТАЛИ НАШИМИ УЧИТЕЛЯМИ

Когут Світлана Анатоліївна - 1994 рік випуску, заступник директора з НВР