Середа, 11.12.2019, 15:50:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ...

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади, конкурси

Олімпіади, конкурси

2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Наказ "Про підготовку робіт для участі в ІІ етапі МАН у 2015/2016 навчальному році"

Наказ "Про підсумки проведення районного етапу учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році"

Терміни проведення районного етапу олімпіад

 

  № п/п
Предмет
Класи, учні яких можуть брати участь у ІІ етапі
Термін проведення
Місце проведення
Відповідальний працівник РМК
1
Математика
6-11
10.11.2015
Балабинський НВК
Писанко І.В.
2
Екологія
10-11
09.12.2015
Балабинський НВК
Жук О.А.
3.
Українська мова і література
7-11
12.11.2015
Кушугумський НВК
Жук О.А.
4
Астрономія
10-11
04.12.2015
Балабинський НВК
Писанко І.В.
5
Біологія
8-11
16.11.2015
Кушугумський НВК
Жук О.А.
6
Хімія
7-11
23.11.2015
Балабинський НВК
Жук О.А.
7
Інформатика
8-11
24.11.2015
Кушугумський НВК
Писанко І.В.
8
Історія
8-11
18.11.2015
Кушугумський НВК
Фербей О.В.
9
Географія
8-11
03.12.2015
Балабинський НВК
Жук О.А.
10
Фізика
7-11
26.11.2015
Кушугумський НВК
Писанко І.В.
11
Англійська мова
8-11
27.11.2015
Балабинський НВК
Сорокіна М.Є.
12.
Трудове навчання
8-11
25.11.2015
Балабинський НВК
Лапенкова А.І.
13.
Економіка
9-11
13.11.2015
Балабинський НВК
Жук О.А.
14.
Педагогіка і психологія
11
11.11.2015
Кушугумський НВК
Коваленко О.Я.
15.
Креслення
9-11
14.12.2015
Відділ освіти
Лапенкова А.І.
16.
Російська мова та література
9-11
17.11.2015
Балабинський НВК
Жук О.А.
17.
Юні знавці Біблії
6-11
11.12.2015
Кушугумський НВК
Жук О.А.
18.
Правознавство
9-11
01.12.2015
Кушугумський НВК
Фербей О.В.
19.
Інформаційні технології
8-11
08.12.2015
Кушугумський НВК
Писанко І.В.
20.
Фізична культура
9-11
28.11.2015
Кушугумський НВК
Фербей О.В.
 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

 
 
16 листопада на базі Кушугумського НВК "Інтелект" відбувся районний етап олімпіади з біолоії, в якому взяли участь 40 представників закладів освіти району.
Переможцями визнані:

серед 8 класів:
Стрижак Владислав (Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) - ІІІ місце
Пастернак Олег (Новоолександрівська ЗШ  І-ІІІ ступенів) - ІІІ місце
серед 11 класів
Мусійченко Аліна (Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) - ІІІ місце - резерв на ІІІ етап
 
13 листопада на базі Балабинського НВК "Престиж"  відбувся районний етап олімпіади з економіки, в якому взяли участь 9 учнів 11-х класів закладів освіти району.
Переможцями визнані:
Антоневич Альона ( Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) - ІІІ місце 

 

12 листопада на базі Кушугумського НВК "Інтелект" відбувся районний етап олімпіади з української мови та літератури, в якому взяли участь 66 представників закладів освіти.
Переможцями визнані:

- серед 7 класів
Гранніков Андрій (Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) - ІІІ місце




Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz