Четвер, 09.07.2020, 03:24:53

Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ...

Адміністрація школи

Директор школи   - Калниш Вікторія Всеволодівна

Педагогічний стаж - 29 років

Освіта - вища, Мелітопольський педаггічний університет.

Спеціальність за дипломом - "Педагогіка та методика середньої освіти. Географія"

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії, учитель - методист.

"Управління школою - це особлива діяльність, у якій акцент все частіше переноситься на взаємини людьми і трактується як взаємодія керівника і підлеглих на основі "суб’єкт - суб’єктивних відносин". Це діяльність у якій її  суб’єкти за допомогою планування, організації управління керівництва і контролю забезпечують організованість спільної діяльності учнів, вчителів, батьків, обслуговуючого персоналу та її  спрямованість на кінцевий  результат. Такі напрямки директора школ як: управлінська діяльність, бібліографічна діяльність, дослідницька діяльність, збір, накопичення і обробка методичної інформації, створення фонду науково - методичної інформації, навчання і самоосвіта, ефективніше вирішувати за допомогою ІКТ"

http://novole-school.at.ua/viktorija_volodimirivna.jpgШляхова Вікторія Володимирівна - заступник директора з навчально - виховної роботи

Педагогічний стаж - 12 років

Освіта - вища, Запорізький національний університет.

Спеціальність за дипломом - "Викладач біології, вчитель хімії"

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії, учитель - методист.

"Компетентністний підхід - прогрес навчання, спрямований на формування та розвиток життєво важливих умінь і навичок особистості, що дає змогу адаптуватися в соціумі. По суті, неможливо налагодити ефективну педагогічну  взаємодію з дитиною, не враховуючи особливостей її мотивації. Саме це диктує потребу впровадження в процес навчання нових педагогічних технологій, що зумовлює вибір теми "Розвиток компетентностей на уроках біології на основі використання дослідницьких технологій".

«  Липень 2020  »